Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului “MODERNIZARE DRUM COMUNA DC3 MĂCRINA-PLOPI, COMUNA PUIEȘTI, JUDEȚUL BUZĂU ”

Număr anunț
SCN1043093
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Furnizor / câștigător
GEDA COM SRL (CUI 4053539)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664.502,41 RON
Valoare atribuită
664.008,20 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.05.2019 21:25
Anunț de atribuire
SCNA1020756
Termen limită
27.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048071

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539

Valoare atribuită

664.008,20 RON

din 664.502,41 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 494,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.