Ofertă acceptată
Cumpărare directă
17-2-18/c; Registru matricol pentru master Format A3, hartie offset 90g/mp, 100 file, t2, cusut cu a
- Număr anunț
- DA23133565
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,85 RON
- Valoare atribuită
- 272,85 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 09:49
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,85 RON
din 272,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro