Ofertă acceptată Cumpărare directă

Domestos 5 litri/bidon

Număr anunț
DA23152957
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRASOV (CUI 4384095)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28 RON
Valoare atribuită
28 RON
Data publicării
28.05.2019 14:09
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28 RON

din 28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.