Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 16 M2 PLINTA PARCH CANAL 10456-6010 PACIFIC 7 BUC COLT INT

Număr anunț
DA23152950
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Bistrita Nasaud (CUI 4347712)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,56 RON
Valoare atribuită
842,56 RON
Data publicării
28.05.2019 14:08
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,56 RON

din 842,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.