Ofertă refuzată
Cumpărare directă
materiale pentru reparatii curente
- Număr anunț
- DA23152441
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821,25 RON
- Valoare finală
- 142.323,25 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 13:48
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.