Ofertă acceptată Cumpărare directă

vopsea neagra pe baza apa

Număr anunț
DA23151070
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI RO21121536)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,89 RON
Valoare atribuită
226,89 RON
Data publicării
28.05.2019 12:57
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,89 RON

din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.