Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET CUTTER METALIC PROFESIONAL CU LAMA DISC DE Ø45MM - NT CUTTER JAPAN + O LAMA BR-45P.PLACA DE TAIE
- Număr anunț
- DA23149262
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
- Cod CPV
- 39241130-3 · Cutite universale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222,71 RON
- Valoare atribuită
- 222,71 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 11:57
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,71 RON
din 222,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro