Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Banda adeziva Noki 19mmx33m 6 buc/um

Număr anunț
DA23147081
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,78 RON
Valoare atribuită
8,76 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
28.05.2019 10:44
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,76 RON

din 8,78 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.