Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant Oxidice Air
- Număr anunț
- DA23146625
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:29
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950 RON
din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro