Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE 2705A

Număr anunț
DA23146272
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,90 RON
Valoare atribuită
530,90 RON
Data publicării
28.05.2019 10:16
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,90 RON

din 530,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.