Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabluri de retea

Număr anunț
DA23145184
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PETRI MOR" BOGDAND (CUI 17337842)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,66 RON
Valoare atribuită
38,66 RON
Data publicării
28.05.2019 09:36
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,66 RON

din 38,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.