Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem audio Sony MHCV11, Bluetooth, Mega Bass, Dj Effects, USB, Bluetooth, NFC, Party music [MHCV1
- Număr anunț
- DA23142988
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,67 RON
- Valoare atribuită
- 747,67 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 16:39
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
747,67 RON
din 747,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro