Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camere web

Număr anunț
DA23142893
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (CUI 21453934)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,70 RON
Valoare atribuită
2.016,70 RON
Data publicării
27.05.2019 16:20
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 18:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,70 RON

din 2.016,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.