Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SG1024DE
- Număr anunț
- DA23141921
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Regina Maria (CUI 5504718)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,94 RON
- Valoare atribuită
- 352,94 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 15:12
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.05.2019 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,94 RON
din 352,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro