Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie materiale didactice pe loturi

Număr anunț
DA23139746
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfanta Ecaterina (CUI 4364853)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.990 RON
Valoare finală
40.990 RON
Data publicării
27.05.2019 13:39
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.