Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii și întretineri gabară OS Tulcea conform oferta 1473 - DS Tulcea

Număr anunț
DA23134023
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (CUI 33578052)
Cod CPV
50246400-5 · Servicii de reparare si de intretinere a platformelor plutitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.863,69 RON
Valoare atribuită
39.863,69 RON
Data publicării
27.05.2019 10:06
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.863,69 RON

din 39.863,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.