Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cafetiera Philips HD7459/20, 1000 W, 1.2 l, 15 cesti, Negru
- Număr anunț
- DA21891939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141,17 RON
- Valoare atribuită
- 141,17 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:08
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
141,17 RON
din 141,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro