Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Achizitie aer conditionat mobil 12000 BTU, clasa A/A+, kit de instalare inclus - 1 buc.
- Număr anunț
- DA21887621
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924,36 RON
- Valoare atribuită
- 915,96 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2018 12:08
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
915,96 RON
din 924,36 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 8,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.