Ofertă refuzată Cumpărare directă

MOCHETA TMZ HERCULES 1428 ANTRACIT(FELT),MOCHETA BTP DINASTY 58 GRENA (FELT)

Număr anunț
DA23148737
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.096 RON
Valoare finală
4.096 RON
Data publicării
28.05.2019 11:40
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.