Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectare amenajare lacuri, spatii verzi, alei, trotuare, parcari si imprejmuire teren
- Număr anunț
- DA21868238
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
- Furnizor / câștigător
- FORUM PROIECT INVEST SRL (CUI RO21863284)
- Cod CPV
- 71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:17
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.600 RON
din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro