Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Elaborare tema de proiectare si studiu de prefezabilitate pt. Constructie camin cultural in Cetatele
- Număr anunț
- DA20391865
- Autoritate contractantă
- COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI RO16927071)
- Cod CPV
- 71210000-3 · Servicii de consultanta in arhitectura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare finală
- 8.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 09:09
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.