Ofertă acceptată Cumpărare directă

VTU si AF cazane cu puteri intre 70 / 400 kw

Număr anunț
DA21877128
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
EURO-CONS SRL (CUI RO15102530)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.903,10 RON
Valoare atribuită
2.903,10 RON
Data publicării
27.11.2018 14:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.903,10 RON

din 2.903,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.