Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII EXPLOATARI FORESTIERE

Număr anunț
DA21873132
Autoritate contractantă
COMUNA FITIONESTI (CUI 4447193)
Furnizor / câștigător
GUGMAR FOREST SRL (CUI RO31900673)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.800 RON
Valoare atribuită
22.800 RON
Data publicării
27.11.2018 12:34
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.800 RON

din 22.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.