Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare sobe

Număr anunț
DA21863437
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AMZA PELEA BAILESTI (CUI 17187273)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,24 RON
Valoare atribuită
499,24 RON
Data publicării
26.11.2018 15:56
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,24 RON

din 499,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.