Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol EASY!Force Advanced Karcher

Număr anunț
DA21876686
Autoritate contractantă
COMUNA SINCEL (CUI 4562141)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,71 RON
Valoare atribuită
564,71 RON
Data publicării
27.11.2018 14:15
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,71 RON

din 564,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.