Ofertă acceptată Cumpărare directă

TN-241BK-c (TN241BK-c) cartus toner negru compatibil Brother pt HL-3170CDW/DCP-9020CDW/MFC-9140CDN

Număr anunț
DA23151731
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114 RON
Valoare atribuită
114 RON
Data publicării
28.05.2019 13:22
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114 RON

din 114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.