Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese componente pentru PC si multifunctionale din dotare

Număr anunț
DA23150540
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.987,85 RON
Valoare atribuită
30.987,85 RON
Data publicării
28.05.2019 12:38
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.987,85 RON

din 30.987,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.