Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CC530AD Cartus Toner negru de 7000 pagini pentru HP Color Laserjet CM2320

Număr anunț
DA23149419
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
CONCEPT DATA SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36547590)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807 RON
Valoare atribuită
807 RON
Data publicării
28.05.2019 12:01
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807 RON

din 807 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.