Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile Cerc Pian, cartus toner Samsung SCX 3200

Număr anunț
DA23148411
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI RO33750572)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
28.05.2019 11:27
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.