Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER 3225/3225/ WorkCentre / 5024

Număr anunț
DA23147169
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Heliade Radulescu (CUI 14077799)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515 RON
Valoare atribuită
515 RON
Data publicării
28.05.2019 10:47
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515 RON

din 515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.