Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER Q2612A COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA23145428
- Autoritate contractantă
- CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,02 RON
- Valoare atribuită
- 84,02 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:45
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84,02 RON
din 84,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro