Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INCARCARE CARTUSE IMPRIMANTE

Număr anunț
DA23142736
Autoritate contractantă
DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI RO14324031)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.410,94 RON
Valoare atribuită
9.410,94 RON
Data publicării
27.05.2019 15:58
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.410,94 RON

din 9.410,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.