Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale imprimanta si cablu coaxial

Număr anunț
DA23141818
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CARE S.R.L. (CUI 38422983)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.470,12 RON
Valoare atribuită
12.470,12 RON
Data publicării
27.05.2019 15:07
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.470,12 RON

din 12.470,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.