Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,3% sub estimat
achizitie cartuse si tonere
- Număr anunț
- SCN1043050
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267.041,40 RON
- Valoare atribuită
- 60.518 RON 77,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 11:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1018317
- Termen limită
- 21.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047822
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
60.518 RON
din 267.041,40 RON estimat
77,3%
Adjudecat la 22,7% din estimat · economie 206.523,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.