Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
“Elaborare proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor (PAC /DTAC) proiect tehnic de executia lucrarilor (PT), asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executarii lucrarilor si executie lucrari pentru obiectivele de investitii : Drum colector Calea Santandreiului - Calea Aradului “, cod unic 4230487/2019/56
- Număr anunț
- CN1012891
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 34937715)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.262.894,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.139.564,46 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1024430
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 131-320931
- Documentație de atribuire
- DF1054557
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire Drum colector Calea Santandreiului - Calea Aradului final.doc.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.rar.p7s
- FisaDate_DF1054557.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 34937715
Subcontractanți 1
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DRUMURI ORASENESTI SA CUI RO 5148777
Asociați 1
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Subcontractanți 1
LUXTEN LIGHTING COMPANY SA CUI RO 6734030
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
STAR PRO CENTER INTL S.R.L. CUI 35323519
Valoare atribuită
2.139.564,46 RON
din 2.262.894,74 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 123.330,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.