Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru proiectul “Cresterea eficientei energetice a blocului B – B-dul Decebal din Municipiul Deva” cod SMIS 116953

Număr anunț
CN1012889
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
STRUCTUR PROIECT S.R.L. (CUI 22029156)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.024,27 RON
Valoare atribuită
6.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
11.07.2019 02:06
Anunț de atribuire
CAN1022395
Termen limită
12.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 132-324227
Documentație de atribuire
DF1054274

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.024,27 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 24,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.