Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,7% sub estimat
FURNIZARE DEZINFECTANTI
- Număr anunț
- SCN1043043
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615.900 RON
- Valoare atribuită
- 223.386 RON 63,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 10:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1019278
- Termen limită
- 23.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047731
Documente
Documentația de atribuire
- anexa caiet de sarcini.xls.p7s
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1047731.pdf
- MODEL AC +subsecvent 2019.doc.p7s
- propunerea financiara - dezinfectanti.doc.p7s
DUAE
Loturi (10)
Adjudecat: 223.386 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tablete clorigene efervescente | — | Anulat | — |
| 2 | Dezinfectant detergent pentru suprafete si zone alimentare | — | — | |
| 3 | Detergent dezinfectant enzimatic pentru dezinfectia de nivel me… | — | — | |
| 4 | Dezinfectant pentru dezinfectia de nivel inalt a echipamentelor… | — | Unimedik Impex SRL 2 contracte | 151.200 RON |
| Unimedik Impex SRL · contract A 958 · 02.07.2019 | — | |||
| Unimedik Impex SRL · contract A 960 · 02.07.2019 | 151.200 RON | |||
| 5 | Dezinfectant gata de utilizare pentru dezinfectia suprafetelor … | — | ECOLAB 2 contracte | 20.088 RON |
| ECOLAB · contract A 957 · 02.07.2019 | 20.088 RON | |||
| ECOLAB · contract A 957 · 02.07.2019 | — | |||
| 6 | Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainil… | — | B.BRAUN MEDICAL SRL 2 contracte | 32.098 RON |
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract A 962 · 02.07.2019 | 32.098 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract A 956 · 02.07.2019 | — | |||
| 7 | Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainil… | — | — | |
| 8 | Dezinfectant pentru dezinfectia de nivel inalt a aeromicroflorei | — | — | |
| 9 | Dezinfectant pentru dezinfectia suprafetelor pe cale aeriana | — | MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL 2 contracte | 20.000 RON |
| MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL · contract A 963 · 02.07.2019 | 20.000 RON | |||
| MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL · contract A 959 · 02.07.2019 | — | |||
| 10 | Dezinfectant pentru dezinfectia suprafetelor din zonele aliment… | — | Anulat | — |
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL CUI 26509823
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Valoare atribuită
223.386 RON
din 615.900 RON estimat
63,7%
Adjudecat la 36,3% din estimat · economie 392.514 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.