Ofertă acceptată
Cumpărare directă
50F2X00 50F2X0E 502X CARTUS TONER 10K ORIGINAL LEXMARK MS410DN si 2 buc T 7021xl, black
- Număr anunț
- DA23128684
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.065,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.065,88 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:58
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.065,88 RON
din 1.065,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro