Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru elaborarea de proiecte POC Bazinul Marii Negre 2014-2020, Apel 2, OS1

Număr anunț
DA21872475
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
BOGOS OCTAVIAN PFA (CUI 24832568)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.000 RON
Valoare atribuită
55.000 RON
Data publicării
27.11.2018 12:13
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 07:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.000 RON

din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.