Ofertă refuzată Cumpărare directă

Transport national ocazional de persoane

Număr anunț
DA21520090
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU (CUI 12857542)
Furnizor / câștigător
GICU TRANS SRL (CUI RO14233677)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare finală
2.700 RON
Data publicării
19.10.2018 13:08
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.