Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSTRUIRE TRANSPORT AERIAN BUNURI PERICULOASE, CAT 3, IATA

Număr anunț
DA21549328
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.791 RON
Valoare atribuită
2.791 RON
Data publicării
23.10.2018 17:42
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.791 RON

din 2.791 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.