Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21892029
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,16 RON
Valoare atribuită
709,16 RON
Data publicării
28.11.2018 14:11
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,16 RON

din 709,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.