Ofertă acceptată Cumpărare directă

Matriale de curatenie

Număr anunț
DA21890032
Autoritate contractantă
LICEUIL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA (CUI 2843663)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,22 RON
Valoare atribuită
877,22 RON
Data publicării
28.11.2018 13:16
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,22 RON

din 877,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.