Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica permanenta a instalatiei de utilizare gaze naturale
- Număr anunț
- DA21546954
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- MEGA CONECT SRL (CUI 32050937)
- Cod CPV
- 65200000-5 · Distributie de gaz si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.325 RON
- Valoare atribuită
- 116.325 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 14:39
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116.325 RON
din 116.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro