Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate Calculator 8GB, SSD, 1TB, win10 si Antivirus licenta pt. 2 computere
- Număr anunț
- DA23147441
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.793,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.793,80 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:56
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.793,80 RON
din 1.793,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro