Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Genius wireless, optic, NX-7015
- Număr anunț
- DA23146778
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,04 RON
- Valoare atribuită
- 162,04 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:34
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
162,04 RON
din 162,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro