Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad 330-15IKB cu procesor Intel® Core™ i5-8250U pana la 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.

Număr anunț
DA23146018
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Carmen Sylva Sinaia (CUI 2843957)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.660,22 RON
Valoare atribuită
2.660,22 RON
Data publicării
28.05.2019 10:07
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.660,22 RON

din 2.660,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.