Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimante pentru imprimarea biletelor la Patinoarul Olimpic Brasov.

Număr anunț
DA23145929
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.720 RON
Valoare atribuită
11.720 RON
Data publicării
28.05.2019 10:03
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.720 RON

din 11.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.