Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK L2+ cu management 24 porturi Gigabit + 4 sloturi SFPNumar porturi: 24 x 100/1000 Mbps

Număr anunț
DA23141271
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,85 RON
Valoare atribuită
455,85 RON
Data publicării
27.05.2019 14:40
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,85 RON

din 455,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.