Atribuită
Anunț de participare
„ACHIZITIE UTILAJ MULTIFUNCTIONAL SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA ESELNITA, JUD. MEHEDINTI,,
- Număr anunț
- SCN1043030
- Autoritate contractantă
- COMUNA ESELNITA (PRIMARIA COMUNEI ESELNITA) (CUI 4337301)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326.095 RON
- Valoare atribuită
- 326.000 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1022303
- Termen limită
- 21.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047677
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare si modelul de contract - ESELNITA.docx.p7s
- Caiet de sarcini Eselnita.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047677.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
326.000 RON
din 326.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro